image
image 22 مهر

قسمت هفدهم مسابقه خانوادگی ایرانیش

0

در هفدهمین قرار میزبان خانواده محترم حسن زارع و خانواده محترم علیمردانی هستیم

بیشتر بخوانید
image 21 مهر

«ایرانیش» مسابقه ای خانوادگی با ساختار ایرانی| ارغوانی: هدفمان رقابت نیست/ «پورسرخ» بهترین انتخاب بود

0

محوریت مسابقه «ایرانیش» به تهیه کنندگی احسان ارغوانی را بازی های ایرانی و فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی ها در بازی کردن تشکیل می دهد و یکی از نکته های مثبت این مسابقه حضور خانواده ها به عنوان شرکت کننده های اصلی آن است.

بیشتر بخوانید
image 21 مهر

گپ‌وگفت «صبح‌نو» با تهیه‌کننده مسابقه تلویزیونی«ایرانیش»

0

مسابقه تلویزیونی «ایرانیش» به تهیه‌کنندگی احسان ارغوانی و اجرای پوریا پورسرخ چند هفته‌ای‌است که به‎روی آنتن شبکه دو سیما رفته است. مسابقه خانوادگی ایرانیش با طراحی بازی‌های سنتی ایرانی از اقلیم‌های مختلف ایران و با ایجاد فضای شاد در رقابت ها، برآن است تا سرمایه‌های فرهنگی و بومی ایران را به نسل امروز یادآوری کند.

بیشتر بخوانید
image 21 مهر

ایرانیش محصول یک اتفاق ایرانی در تلویزیون

0

در روزگاری که همه چیز مهیا است تا داشته های فرهنگی امان را از دست داده و در موقعیتی عجیب و غریب با رسانه های مختلف دنیا برای حفظ اصالت فرهنگی امان در رقابت باشیم یک مسابقه تلویزیونی با هدف حفظ آرمان های فرهنگی کشور و بازشناختی این اصالت مخاطب امروز تلویزیون که می توانند نسل های در معرض خطر باشند تولید شود.

بیشتر بخوانید
image 21 مهر

معرفی آداب و رسوم ایران کهن به سبک بازی‌های ایرانی

0

مسابقه تلویزیونی «ایرانیش» نیز از جمله این مسابقات است که محور اصلی آن معرفی آداب و رسوم ایران کهن است.اما تفاوت و وجه ممیزه اصلی این مسابقه با سایر برنامه‌های مشابه این است که «ایرانیش» علایق و بازی‌های بومی و سرگرمی‌های فرهنگی را دنبال می‌کند. این برنامه، یکی از مسابقه‌های تلویزیونی که بازی‌های بومی و محلی، بخشی از فرهنگ و میراث کشور را به نمایش می‌گذارد.

بیشتر بخوانید
image 21 مهر

قسمت شانزدهم مسابقه خانوادگی ایرانیش

0

در قسمت شانزدهم ایرانی که ۲۱ مهر ماه ۹۹ روی آنتن خواهد رفت شاهد رقابت خانواده محترم عابدی و خانواده محترم جباری خواهیم بود 

بیشتر بخوانید

موفقیت پرداخت

سفارش شما با موفقیت انجام شد! می توانید هرگونه سؤالی دارید مستقیما از صاحب فروشگاه بپرسید. از خرید شما متشکریم

ادامه گشت وگذار

سفارش شما در حال پردازش است

برای شما یک ایمیل حاوی اطلاعات کاملی درباره رزروتان ارسال کرده ایم.